Kulüpler öğrencilerin ilgi ve yeteneklerinin desteklendiği, geliştirildiği: farklı yaş gruplarından oluşan bir ekipte uyumlu çalışmalarının sağlandığı alanlardır. Kulüplerimiz sorgulamaya dayalı öğretim, buluş yoluyla öğretim, araştırma yoluyla öğretim, soru-cevap yöntemi, problem çözme yöntemi ve daha birçok öğretim yöntem ve teknikleriyle zenginleştirilerek öğrencilerimizin bakış acılarını ve yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

KEMAN
Kulübün Amacı: Kemanı tanıma, duruş ve yay tutuşu ile öğrencimizin hobi olarak ya da profesyonel amaçlı müzikal girişimine temel oluşturmaktır.

PİYANO
Kulübün Amacı: Temel nota bilgisine sahip olarak, hobi ya da profesyonel amaçlı girişimine temel oluşturmaktır.

ÇOK SESLİ KORO
Kulübün Amacı: Farklı yöre ve kültürlerden repertuarlar oluşturarak müziğin temel öğelerini öğrenmek, ulusal ve uluslar arası yarışma ve festivallerde okulumuzu temsil etmektir.

TİYATRO
Kulübün Amacı: Yaratıcı olmanın hayatın her alanında geçerli olduğunu vurgulayarak, Çocukların kendini rahat ifade edebilecekleri ortamı ve olanakları yaratarak yıl içerisinde bir tiyatro oyunu sergilemektir.

DRAMA
Kulübün Amacı: Öğrencilerimizin sanatı tüketen değil üreten bireyler olmalarına olanak sağlamak ve belirlediğimiz bir tiyatro  eserini yıl içerisinde çalışarak sene sonunda sahnelemektir.

GÖRSEL SANATLAR
Kulübün Amacı: El-göz koordinasyonu sağlamak, iki ve üç boyutlu çalışmalar yapabilmeyi kazandırmaktır.

ART & CRAFT
Kulübün Amacı: Farklı malzemeler kullanarak  iki ve üç boyutlu çalışmalar yapabilmeyi kazandırmaktır.  Ulusal ve Uluslararası resim yarışmalarına katılım sağlanacaktır.

EL İŞİ VE TASARIM
Kulübün Amacı:  Öğrencimizin üretici ruhuyla kendini yetiştirmesi, elindeki farklı malzemelerle yeni ürün elde ederek el becerisini geliştirmesi ve yeteneklerinin farkına varması en önemli amaçlarımızdandır. Böylece öğrencilerimiz kulüp saatlerinde  hem eğlenir hem kendine güven geliştirir hem de günün stresini atarak öğrenim gerçekleştirirler.

TAN MEDYA
Kulübün Amacı: Okulumuzla ilgili haberlerden ve  röportajlardan oluşan gazeteler çıkararak panolar hazırlamak ve öğrenciyi sosyal medya kullanımında doğru yönlendirmektir.

CLUB HOLLYWOOD (İngilizce Tiyatro Kulübü)
Kulübün Amacı: Öğrencilerimizin İngilizceyi etkin bir şekilde kullanarak; konuşma, oyun-drama becerilerini geliştirmek ve teatral yeteneklerini sergilemektir.

SCRABBLE (İngilizce kelime kulübü)
Kulübün Amacı: Öğrencilerimizin İngilizce kelime bilgilerini geliştirmek ve bu kelime dağarcığını günlük hayatına da yansıtabilmektir. Kulübümüz hem yararlı hem de eğlenceli etkinliklerle okul içinde turnuvalar düzenleyeceklerdir.

ROBOTAN
Kulübün Amacı: Robotsal tasarım yaparak, geleceğin dili kodlama sayesinde robotları yönlendirme çalışmaları yapmaktır.

BEN MAKER
Kulübün Amacı: Dijital yazılım yaparak, kodlama ile robotsal tasarım çalışmaları yapmaktır.

BİLİM KULÜBÜ
Kulübün Amacı: Bilim- teknolojinin hayatımızın bir parçası olduğunu, doğadaki bütün varlıklar arası ilişkilerin aslında matematiksel ve bilimsel düşünme ile daha anlaşılabilir olduğu inancını geliştirmektir.

 SATRANÇ
Kulübün Amacı: Satrancı sevdirmek, satranç bilmeyen öğrencilere satranç öğretmek, kendini geliştirmek isteyen öğrencilere eğitim vererek onların daha ileri düzeyde oyuncu olmalarını sağlamaktır.

AKIL OYUNLARI
Kulübün Amacı: Öğrencilerin bütünsel ve parçalayıcı düşünmesini, problem çözme     yeteneklerinin artırılmasını ve farklı düşünebilmesini sağlamalarına yardımcı olmaktır.

HALK DANSLARI
Kulübün Amacı: Öğrencilerin estetik yönünü geliştirmek, yaratıcılık ve yeteneklerini dans yolu ile geliştirmek, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası dans kültürlerini tanımak, ve özel gün ve bayramlarda okulumuzu temsil etmektir.

ZUMBA
Kulübün Amacı: Dansa ilgisi olanların, dansı sevenlerin,  dansı bir yaşam şekli olarak algılayanların birlikteliğini sağlamak, Pilates yaparak sağlıklı yaşamak ve eğlencenin tadını çıkarmayı  hedefliyoruz.

 ORYANTİRİNG
Kulübün Amacı: Koşarak satranç oynamak     olarak da adlandırılan, zekâyla fiziksel becerinin birleşimi olan bir spordur. Harita yardımı ile yön bulmayı içermektedir.

YÜZME
Kulübün Amacı: Temel amacımız, öğrencilerimize sporu sevdirip yüzmenin temel becerilerini öğreterek yüzmeyi hayatlarının bir parçası hâline getirmektir.

BASKETBOL
Kulübün Amacı: Temel basketbol bilgilerini öğrenerek, sporun ve basketbolun vermiş olduğu disiplin içinde temel ahlak ve disiplininin gelişmesiyle yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmaktır.

FUTBOL
Kulübün Amacı: Futbol sporunu tanıtmak ve sevdirmek ilk hedefimizdir. Topla koordinasyon, top kontrolü, pas, şut gibi temel eğitimleri vererek, bu donanımları takım çalışmaları içerisinde nasıl kullanacakları hakkında çalışmalar yapmaktır.

VOLEYBOL
Kulübün Amacı: Temel pas çeşitlerini ve tekniklerini, hücum ve savunma şekillerini, oyun kurallarını kavrayarak, birlik olmayı, yardımlaşmayı, paylaşmayı, görev ve sorumluluk almayı öğrenmektir.

 MASA TENİSİ
Kulübün Amacı: Çabukluk ve dayanıklılığın gelişmesinde etkin branşlardan birisi olan masa tenisi, bireylerin kişisel özelliklerini bu sporun özellikleriyle birleştirerek kolay ve zararsız deşarj olabilme imkanı sağlama, çok tekrar yapılarak öğrenilmesi sebebiyle  sabırlı hoşgörülü bireyler yetiştirmeyi  öngörür.